Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

10.09.2012

Walsall 1 - 0 MK Dons

1-0 Dean Holden 17' (asysta Jamie Paterson)

Jaki dobry wynik. Porównując przed meczem budżet płacowy obu zespołów (goście mieli 5-6 razy większy), nazwiska zawodników (w składzie MK Dons są np. Alan Smith, Jimmy Bullard, czy były zawodnik Walsall Jabo Ibehre), to o optymizm było trudno. No ale się udało. Tradycyjnie Walsall nie może zagrać dobrze dwóch połówek meczu na podobnym poziomie, ale z drugiej strony rywale po przerwie nastawieni byli już tylko na atak. Cieszy to, że drużyna stara się grać w piłkę, co pozwala mieć nadzieję na w miarę spokojny sezon. Jego początek jest udany, bez dwóch zdań. Górna połowa tabeli, pięć punktów przewagi nad strefą spadkową, to na pewno pozytywy. Pytanie tylko jak długo uda się utrzymać formę.