_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

29.01.2013

Jest nowy asystent :)


Przeczytałem na forum, że nie ma tylko literki O. To racja, bo wcześniej był Richard O'Kelly, a teraz jest David Kelly, ale tu chodzi o coś więcej, niż literka w nazwisku. Nowy asystent jest legendą klubu. W 1983 rozpoczął karierę w zespole, zakończył ją w 1988, przechodząc do West Ham. Strzelił kilka ważnych bramek. Potem zwiedzał inne zespoły, by w 2002 zakończyć karierę. Potem był trenerem, asystentem, często pracował razem z Billym Daviesem. Teraz jest w Walsall i wydaje się, że pomoże on napastnikom doszlifować te niektóre elementy, tak żeby stali się lepszymi zawodnikami. Chociaż reakcje na forum są mieszane. Z jednej strony jest radość i zadowolenie, z drugiej obawa. W końcu smutnym widokiem jest, gdy legenda rozmienia się na drobne. Mam nadzieję, że tutaj tak nie będzie. Kontrakt do końca sezonu, ale tego można było się spodziewać. Co ciekawe nikt nie oczekiwał, że trafi do klubu. Jego nazwisko padło raz, ale na zasadzie wzmianki, że nie ma kontraktu. Podobno na Wikipedii od jakiegoś czasu była taka informacja, ale wiadomo, jak to jest z wiarygodnością Wiki. Nikt się tego nie spodziewał, więc zobaczymy, jakie to da owoce. Mam nadzieję, że dobre :)

Na marginesie, klub podpisał również kontrakt z zawodnikiem. Craig Westcarr, więc to nikt nowy. Do końca sezonu, ale to nie dziwi. Z nim w składzie zespół miał lepsze wyniki, więc brzmi zachęcająco. Te 50 punków na koniec sezonu samo się nie zrobi przecież.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz