_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

10.04.2014

Zabawa z predyktorem


Z góry mówię, że poniższa tabela jest tylko wynikiem pewnej zabawy. Pamiętam jak portal BBC miał predyktor, gdzie można było wytypować wyniki i mieliśmy od razu tabelę. Bardzo lubiłem się tym bawić, ale teraz niestety nie ma tego na stronie portalu. Na szczęście są inne strony i poniżej pewien screen dzięki witrynie The Mustard klik.


No nie wiem, czy to zaskakujące rozstrzygnięcie. Chelsea stać na pokonanie Liverpoolu na wyjeździe, Everton na bardzo mocny finisz rozgrywek, a 33 punkty mogą wystarczyć na pozostanie w lidze. Są mecze kluczowe, które zmieniają wygląd tabeli. Fulham - Norwich, czy Liverpool - Man City. Na bramki bym nie patrzył, bo wpisywałem praktycznie wszędzie wygrane dwubramkowe i bramkowe remisy. Wiem jedno, 11 maja, a więc za miesiąc, o godzinie 18 z minutami poznamy ostateczną tabelę ligi.

4 komentarze:

 1. moim zdaniem pierwsze miejsce na koniec sezonu zajmie liverpool - ale to tylko moje przypuszczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele może zależeć od meczu Liverpool - Chelsea. To dopiero pod koniec miesiąca, Chelsea będzie w trakcie półfinałów Ligi Mistrzów, ale oni są zdolni do tego, żeby wygrać taki mecz. Można oficjalnie to ogłosić, ale jesteśmy w czasie, gdzie nie można nawet mówić o kryzysie. Jakakolwiek strata punków oznacza stratę szans na wywalczenie tego, co się chce osiągnąć.

   Usuń
 2. Mi jako kibicowi Chelsea ten "predyktor" pasuje :D Choć będzie cieżko... Szczegolnie przez to, że gramy jeszcze w Champions League. 22 albo 23.04 pierwsze mecze w CL, później 27.04 cieżki mecz z Liverpoolem i 29 albo 30.04 rewanżowe CL. Come on Chelsea !

  OdpowiedzUsuń