_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

28.05.2014

Poprzednie sezony Premier League


Kontynuując porządki posezonowe, postanowiłem zrobić coś nowego. Połączyć dwie usługi Google: Blogger i Drive klik. Pierwsza to blog gdzie jesteśmy, dzięki drugiej można umieścić w necie większe pliki tekstowe. Mam nadzieję, że wszystko będzie działać i naprawdę myślałem, że prowadzenie bloga mi się znudzi po dwóch-trzech latach, bo to akurat znam z własnego doświadczenia. A tutaj następny sezon, jak wszystko pójdzie dobrze, będzie ósmy :)

8 komentarzy:

 1. Jutro reprezentacja gra towarzysko z Peru.Skoro sezon ligowy podsumowany,może warto bliżej przyjrzeć się szansom Anglii na MŚ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na nic nie liczyć, niczego nie oczekiwać. To zawsze pomaga przed każdą wielką imprezą ;)

   Usuń
  2. Dla kilku młodych zawodnikow MŚ będą znakomitą uwerturą do ME we Francji gdzie Anglia będzie jednym z faworytów.Takiego pokolenia(Shaw,Sterling,Sturridge,Baines,Barkley)po prostu nie mozna stracić.Mam tylko wątpliwość co do trenera.Czy jest wlaściwą osobą?

   Usuń
  3. To samo było cztery, osiem i pewnie też dwanaście lat temu, więc tu się nic nie zmienia. Są jedynie inne nazwiska. Menedżer zostanie rozliczony po finałach, ale kto mógłby go teraz zastąpić? No chyba nikt. Będę się cieszył, jak Anglia wyjdzie z grupy, bo Urugwaj będzie bardzo silny, a Włosi nie będą chcieli odpaść w grupie. Trzecie miejsce Anglii w grupie jest jakoś bardzo wyraźne.

   Usuń
 2. ,Włosi tez mają sporo problemów a Urugwaj wydaje mi się drużyną kontrastu tzn.świetna ofensywa z jednej strony ale też mocno przecietna defensywa.Dlatego dla młodych wilków Hodgsona to może byc cenne doświadczenie,którego owoce ujrzymy we Francji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda Włosi nie wyszli z grupy w RPA, ale wcześniej w 1974, dlatego tak łatwo bym ich nie skreślał. Co prawda można szukać porównać RPA i Rio, no ale to trochę na siłę. Urugwaj z kolei zagra u siebie. Na swoim kontynencie. Cztery lata temu zajęli czwarte miejsce. Dla Suareza i Cavaniego to ostatnia szansa na zdobycie czegoś w finałach MŚ. Co prawda często się mówi, że praktycznie zawsze jest druga szansa, ale czasami jest teraz albo nigdy i Urugwaj jest w takim właśnie momencie. A czy przeciętna defensywa, to zobaczymy dopiero w finałach, bo nazwiska nie grają.

   Usuń
 3. A ja znienacka zapraszam wszystkich już teraz na nowy sezon Fantasy Premier League z Polskim serwisem http://www.fplsufler.com
  Liga otwarta dla wszystkich + liga VIP dla adminów, porady i statystki.... Football Freak zapraszam do reprezentowania bloga w lidze VIP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skojarzyło mi się z FF Scout, czy innymi stronami o tej tematyce. Tylko że to będzie pierwsze po polsku jak dobrze pamiętam. A nowy sezon to jeszcze długie tygodnie ;)

   Usuń