_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

12.06.2014

Walsall i kontrakty


Zanim zaczną się finały w Brazylii, to krótko o kontraktach w klubie. W końcu nowy sezon będzie już za dwa miesiące.

Z zawodnikami, z którymi toczyły się rozmowy, nowe umowy z klubem zawarli Kieron Morris, Jake Heath, James Chambers i Ben Purkiss. Czyli zgodnie z tym, co można było zakładać miesiąc temu. Andy Butler odchodzi do Sheffield United, a Andy Taylor? Cisza spowodowana udziałem zawodnika w kursach trenerskich. Jak podpisze, to defensywa zostanie w podobnym składzie, jedynie będzie trzeba zastąpić kapitana, ale wydaje się, że to nie będzie większym problemem. Jak Butler trafiał do klubu, to praktycznie nie grał przez sezon. Stracił miejsce w składzie Huddersfield jeszcze na początku października, wypożyczony potem do Blackpool, był wolnym zawodnikiem i naprawdę mało osób zakładało, że będzie wzmocnieniem zespołu. Dlatego teraz każdy zawodnik, który będzie startował z wyższego poziomu, będzie miał większy potencjał.

Będzie też transfer, no powiedzmy. Na razie jeszcze nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale z zachowania zawodnika w portalach społecznościowych wynika, że przenosiny są blisko. To bramkarz, Craig MacGillivray. Ta suma transferowa to po prostu odszkodowanie, rekompensata czy jak to się zwie za wyszkolenie. Obecny klub to Harrogate Town, co może nie rzuca na kolana, bo to szósta liga, ale mówi się o nim, że to nowy Joe Hart. Interesowały się nim większe kluby, podobno nawet Newcastle, ale skoro zawodnik na Twitterze zaprzyjaźnia się z obecnym bramkarzem klubu i trenerem golkiperów, to chyba coś jest na rzeczy. Sprawia to wrażenie przemyślanej decyzji, bo miesiąc temu zwolnieni zostali wszyscy rezerwowi bramkarze. Co prawda to nie napastnik, ale od czegoś trzeba zacząć. Strona z piłkarskimi rumorami, czyli tworzona przez kibiców i zbierająca informacje o wszystkich potencjalnych transferach, wręcz puchnie od nazwisk, ale o tym, jak jest wiarygodna, najlepiej świadczy fakt, że to nazwisko nie padło. Następny zawodnik i tak będzie chyba dopiero za miesiąc, bo teraz i tak wszyscy patrzą na Brazylię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz