_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

31.07.2014

Legia 4 - 1 Celtic


Jest dobrze. Miło, że się pomyliłem, bo Legia wykorzystała słabość rywala i kwestię kto awansuje mamy już praktycznie rozstrzygniętą. W końcu było blisko rezultatu 6-1. Oczywiście mogę sobie wyobrazić wynik 4-0 w rewanżu, ale Legia sprawia wrażenie zespołu, który nauczył się wykorzystywać takie sytuacje. Można się raczej zastanawiać, co się stało ze szkockim zespołem, ale to nie powinno być naszym problemem. Trzeba jedynie zapamiętać, że wrót Ligi Mistrzów strzec będzie jeszcze jeden silny zespół. Jednak po tym, co zaprezentował warszawski klub nie powinniśmy się za bardzo obawiać. Cieszy fakt, że widać pracę menedżera nad zespołem. W końcu nie wiemy, czy Celtic był słaby dlatego, że po prostu był słaby, czy może dlatego, że na więcej nie pozwolił mu polski zespół. Wiemy jedynie, że Henning Berg dużo lepiej przygotował zespół na pierwszy mecz w tej fazie. Trzeba to jedynie powtórzyć w trzech następnych meczach i polski zespół znów zagości w Lidze Mistrzów.

PS Podobno kilku fanów Celticu wycieczkę na mecz zakończyło w Walsall. Rozumiem, że często się myli Walsall i Warsaw, ale żeby aż tak :)

2 komentarze:

  1. Legia nie ma prawa roztrwonić takiej przewagi. Oby już więcej nie dawali Vrdoljakowi strzelać karnych.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Prawo ma, ale mam nadzieję, że z niego nie skorzysta ;). W końcu awans do LM byłby czymś wielkim. Tylko że to wciąż trzy mecze.

      Usuń