_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

07.09.2014

Walsall 0 - 0 Colchester


W strzałach celnych 1-0. To chyba najlepsze podsumowanie. Szczerze mówiąc, nie pamiętam takiej fali negatywności wylewającej się po tym meczu. Teraz już rozumiem, dlaczego tak opornie szło mi pisanie zapowiedzi sezonu. To jest skład, który ułożył sobie menedżer Dean Smith. Tylko że nie potrafi sprawić, żeby to wszystko wystartowało. Pisałem na blogu, jak rozumiem pracę menedżera klubu i wcale nie miałem na myśli ciągłego wygrywania. W końcu na szczycie jest tylko jedno miejsce. Natomiast nie mógłbym wybaczyć jednej rzeczy: kiedy ktoś przestaje się uczyć. Kiedy plan A jest jedynym planem na wygranie wszystkiego. To było dobre w grach z serii CM czy FM, ale nie w rzeczywistości. W klubie praktycznie nigdy nie było planu B, a teraz z planem A są problemy. Trzeci mecz, trzecia taktyka i kolejne decyzje menedżera, które naprawdę trudno zrozumieć. Na przykład czterech skrzydłowych w składzie, a gra praktycznie ciągle środkiem. Ten sezon to bilans 0-4-2. Doliczając mecze od początku lutego, to 2-10-11. 16 punktów na 23 mecze. 32 na cały sezon. Z takim dorobkiem leci się z ligi. Dlatego dla mnie to się robi coraz bardziej sackable offence. Standardowe przestępstwo praktycznie każdego zwalnianego menedżera - brak wyników. Następy mecz z Preston na swoim stadionie. Obawiam się jednak, że nawet wygrana niczego nie zmieni.

Na koniec: jest nowy napastnik Jordan Murphy ze Stourbridge FC (7, 8 liga jak dobrze patrzę). 18 lat, więc zakup na przyszłość i może się uda mu rozwinąć na tyle, żeby zagrać w pierwszym składzie. Z naciskiem na słowo może.

Dodane: skoro na YT wala się skrót, to można wkleić link klik. Było jeszcze uderzenie w słupek, ale nie ma go tutaj. Tylko że to nic nie zmienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz