_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

27.12.2014

Neil Warnock zwolniony


Pierwszy menedżer zwolniony w tym sezonie, chociaż w połowie sierpnia ten sam klub, czyli Crystal Palace, rozstał się z jego poprzednikiem. Oficjalnie Tony Pullis odszedł za porozumieniem stron, nieoficjalnie mówiło się o pewnych napięciach między władzami klubu, a menedżerem. Jego następca dostał cztery miesiące, tak właściwie co do dnia. Od 27 sierpnia, do 27 grudnia. Czy spadek z ligi został już przesądzony? Moim zdaniem nie, bo przecież zespół czekają trzy sześciopaki w czterech następnych meczach. Dotychczasowe wyniki nie były może za kolorowe, ale przecież zespół nie miał szans bić się o czołowe miejsca. Dlatego 18 miejsce teraz to jeszcze nie tragedia, zwłaszcza że strata to tylko punkt. No chyba że szefowie klubu sądzili, że w meczach z Manchesterem City i Southamptonem uda się coś osiągnąć. Jeśli tak, to chyba można żegnać się z drużyną, bo w przyszłym sezonie Premier League najprawdopodobniej jej nie zobaczymy. Aż się prosi zakończyć pewnym cytatem z Pulp Fiction: then lotsa luck, gentlemen.

Tylko dla porządku, żeby później nie szukać: 18 miejsce w tabeli po 18 meczach, 15 punktów, w bramkach 20-30 czyli minus 10.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz