_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

22.02.2015

Bradford City 1 - 1 Walsall


1-0 Billy Clarke 51'

1-1 Jordy Hiwula-Mayifuila 74' (asysta Anthony Forde)


Przede wszystkim trudne boisko, co pewnie miało wpływ na grę. Nie mówiąc już o wyborze zawodników, bo lepiej było oszczędzać zdrowie, niż ryzykować poważniejszy uraz w meczu o nic. A dlaczego o nic? Bo tak właściwie sezon dla Walsall się zakończył. Jest Wembley za miesiąc, a walka w lidze? Spadek nie grozi, baraże też nie. Na pierwsze zespół jest za silny, na drugie za słaby. Zaczęły się za to negocjacje kontraktowe, bo tradycyjnie wielu zawodników po sezonie będzie bez umowy. Podejrzewam, że w tym miesiącu, może dwóch, będzie kilka newsów kontraktowych. Mam jedynie nadzieję, że Jordy Hiwula zostanie na dłużej. Czwarty mecz i trzy bramki oraz niepodyktowany rzut karny. Ciekawe czy będzie mecz, kiedy dwójka napastników zagra ze sobą. To może być ciekawe.

PS A z drobiazgów, Dean Smith jest obecnie czwartym menedżerem na liście wszystkich z czterech ligi angielskich, pod względem długości zatrudnienia. Co ciekawe nic nie słychać o nowej umowie dla niego, ale z drugiej strony skoro pomału układa skład na przyszły sezon, to pewnie zostanie. Ma swoje wady, ale też i zalety.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz