_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

23.04.2015

Dwa mecze Walsall


Crewe 1 - 1 Walsall

1-0 Marcus Haber 13'

1-1 Tom Bradshaw 81'


Swindon 3 - 3 Walsall

0-1 Kieron Morris 18'

0-2 Jordy Hiwula-Mayifuila 53'

1-2 Ben Gladwin 59' (z rzutu karnego, Jermaine Hylton faulowany przez bramkarza Walsall)

2-2 Ben Gladwin 67' (z rzutu karnego, Nathan Byrne był faulowany przez Adama Chambersa)

2-3 Romaine Sawyers 74' (asysta Ben Purkiss)

3-3 Jordan Turnbull 81'


Na szczęście drużyna zostanie w trzeciej lidze, a to kilka kolejek temu wcale nie było takie pewne. No i okazało się, że zespół potrafi strzelać bramki. 10 w trzech meczach, a wcześniej 10 goli padło w 15 spotkaniach. Derby na remis, ale tego można było się spodziewać, a w drugim spotkaniu musiał jakoś zaznaczyć swoją obecność arbiter. Nie wiem, jak dopatrzył się faulu przy pierwszej jedenastce. Druga bardziej dyskusyjna, ale na szczęście to nie ma znaczenia. W sobotę ostatni mecz domowy z Oldham, a zakończenie sezonu trzeciego maja. Potem jeszcze tradycyjne porządki i kto zostanie, a kto nie. Na pewno nowy kontrakt został zaproponowany bramkarzowi, ale nie ma gwarancji, że zostanie on podpisany. Takie są uroki posezonowego sezonu urlopowego i podpisywania umów. Na pewno kilku ważnych zawodników zostanie, a to już jest plus.
Z rzeczy ważnych. Drużyna juniorska wygrała Midlands Youth Cup. Zdaję sobie sprawę, że to tylko regionalne rozgrywki, ale sukces to sukces. Mam nadzieję, że testowanie nowej taktyki meczowej przyniesie dobre rezultaty. Rezerwy rozstrzelały Wrexham 8-0, a to już coś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz