_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

07.06.2015

Refleksje po finale Ligi Mistrzów


Nie da się uciec od kliszy, że pierwszy gol ustawił mecz. Jego zdobycie kompletnie zmieniło narrację meczu. Barcelona już nie musiała zmierzyć się z nerwami. Juventus musiał pokazać, że jest silną drużyną, ale tego w starciu z Barceloną nie mógł dokonać. Mam wrażenie, że włoską defensywę zdziwił fakt, że inni zawodnicy Barcelony potrafią strzelać bramki. Ten niepodyktowany rzut karny nie mógł już za wiele zmienić. Barcelona była już za silna i tyle. Trudno powiedzieć, że Juve popełniło błędy. Po prostu trafiło na silniejszego rywala. Na tle kogoś silniejszego każdy zespół będzie wyglądał tak nijako.

Reasumując, sezon się skończył. Losowanie terminarza w Anglii będzie 17 czerwca. Pomału zacznie się przygotowywanie do następnego sezonu. Na razie są pomruki, że transfery mogą być inne, jak co roku. To znaczy ktoś wyda więcej, niż zawsze. No ale przy tej nowej umowie telewizyjnej to chyba oczywiste. Wszystko i tak zostanie zweryfikowane później. Początek ósmego sierpnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz