_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

22.09.2015

Dogrywka po derbach Londynu


Wiadomo, że wyniku to nie zmieni, może jedynie mieć wpływ na kolejne spotkania. Diego Costa został zawieszony na trzy mecze (z Walsall w Pucharze Ligi i dwa mecze ligowe). Czerwona kartka dla defensora Arsenalu Gabriela Paulisty i trzy mecze zawieszenia, została anulowana. Musi jedynie odpowiedzieć za niewłaściwe zachowanie po otrzymaniu upomnienia. Odwołanie i dalsze wyjaśnienia stron do czwartku do 17 naszego czasu. Stron, bo pociągnięte do odpowiedzialności są też kluby, za brak kontroli nad zachowaniem zawodników. Jak znam życie, to pewnie skończy się karami finansowymi. Można powiedzieć, że kurz po derbach opada.

Z rzeczy mniej piłkarskich. Eva Carneiro, lekarz Chelsea do meczu ze Swansea, odeszła z klubu. Była w stanie takiego zawieszenia, bo niby pracowała w Chelsea, ale jej stanowisko zajął ktoś inny. Teraz ta sytuacja została rozwiązana. Może nie do końca tak, jak powinien zachować się klub w tej sytuacji, no ale ktoś w końcu znalazł rozwiązanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz