_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

20.10.2015

George Evans w Walsall


Wydaje się, że klub tym razem nie zaspał i postarał się o zastąpienie Sama Mantoma, który odpocznie przez kilka tygodni prawdopodobnie. George Evans to gracz Manchesteru City, występujący na pozycji pomocnika lub środkowego obrońcy. Oczywiście w pierwszym składzie zespołu w lidze jeszcze nie zagrał, ale potrafi strzelać ładne bramki klik. Wcześniej był wypożyczony do Crewe, czy Scunthorpe, a w seniorskim zespole City zagrał w meczu o Puchar Ligi miesiąc temu, zmieniając Yayę Toure. W 89 minucie, więc za dużo się nie nagrał. No ale skompletował tym samym osiągnięcie, czyli zagrał na wszystkich poziomach klubu od zespołu U-8 poczynając. Wypożyczenie jest na miesiąc, ale podejrzewam, że jak się wszystko dobrze rozwinie, to zostanie przedłużone, a wzmocnienie w środkowej strefie boiska było bardzo potrzebne. Zaczynało źle to wyglądać, bo kontuzje pary Mantom-Osbourne pozostawiły w niej tylko Adama Chambersa i dzieci tak właściwie. Debiut najprawdopodobniej już dzisiaj w meczu z Barnsley, pod warunkiem, że wszystkie papierki trafią w odpowiednie miejsca w odpowiednim czasie. To raczej nie będzie drugi Jordy Hiwula, ale może mieć podobny wkład w zespół.

PS Dodane. Skoro to się przebiło nawet do BBC klik, to można mieć pewne obawy. W końcu może się okazać, że to naprawdę dobry zawodnik i solidne wzmocnienie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz