_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

04.03.2016

Jordy Hiwula wraca do Walsall


Już kiedyś pisałem notkę o tym graczu, więc klik. Na pewno to zawodnik, którego w Walsall brakowało, pytanie tylko w jakiej jest formie i zdrowiu. To dwa takie tam nieistotne detale, decydujące bardzo często o karierze danego zawodnika. Rok temu grał w klubie, latem podpisał kontrakt z Huddersfield, ale szybko został wypożyczony do Wigan. Problem w tym, że przestał strzelać bramki, ale on jest dość specyficznym zawodnikiem. Musi czuć, że trener w niego wierzy. Bez tego gra słabiej. Czy uwierzy w niego szef Walsall? Nie wiem. Wcześniejsze wypożyczenia pomocników to raczej plan na kontrakty latem, natomiast napastnik to trochę inna sprawa. Na pewno przyda się zdjęcie presji z głowy Toma Bradshawa, który często ostatnio musiał toczyć beznadziejną walkę z dwójką defensorów-drągali. Tylko jak trener ustawi skład teraz. Pierwszy mecz i powtórny debiut może być już jutro. Trzeba pamiętać, że jest się o co bić.

PS W mediach przemknęło też nazwisko innego napastnika, który ma korzenie w klubie i kto wie, może wróci latem. Wszystko zależy od tego, jaki będzie budżet i która liga. Nie jest to Troy Deeney, ale nazwisko na pewno ciekawe. Widać że menedżer już szykuje skład na przyszły sezon. Takiego planowania brakowało mi u poprzednika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz