Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

06.11.2016

Walsall 0 - 1 Macclesfield (FA Cup)

0-1 John McCombe 23'

Fajną rzecz przeczytałem na nieoficjalnym forum po meczu. Rozumiem, że zespół może przegrać mecz, nawet jak rywal jest kilka lig niżej, ale nie rozumiem tej postawy w czasie meczu. Bo nie oszukujmy się, było fatalnie. Rywal miał pewien pomysł na mecz i zrealizował go znakomicie. Natomiast Walsall, o jakim planie, czy pomyśle na mecz mówimy. Gdyby rywal był lepszy, to do przerwy byłoby 0-3 i po meczu. Zryw w drugiej połowie? Gorzej niż w pierwszej nie dało się już zagrać. Smutne, ale ten sezon się skończył. W pucharach wygląda to fatalnie, w lidze może uda się utrzymać. Przypomina mi to początek poprzedniego szkoleniowca, który uczył się, popełniał błędy, ale klubowi to nie za bardzo pomagało. Miłe, że prezes ma tak dobre serce, ale nie na tym polega piłka. Szkoda tego potencjału, który jest w zespole, bo z dobrym szkoleniowcem, wiedzącym co chce osiągnąć podczas meczów, wyniki byłyby dużo lepsze. Jest listopad, ale ten sezon się skończył, jedynie trzeba go dograć. Walka o awans w lidze? Szczerze mówiąc nie za bardzo w to wierzę. Bardziej widziałbym walkę o utrzymanie się, bo brakuje za dużo argumentów czysto piłkarskich. Tylko jak będzie ta iluzoryczna szansa na horyzoncie, to niby wszystko będzie w porządku. Jak zespół jakimś cudem doczołga się do baraży, to znów rywal go zmiecie z murawy. Zmiana szkoleniowca? Też za bardzo w to nie wierzę. Następny mecz we wtorek z akademią Leicester.