_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

17.02.2017

Dwa mecze Walsall


Bolton Wanderers 4 - 1 Walsall

0-1 Erhun Oztumer 4'

1-1 Gary Madine 19'

2-1 James O'Connor gol samobójczy 26'

3-1 Liam Trotter 30'

4-1 Chris Long 87'


Dobrze się zaczęło, fatalnie skończyło. Zaskoczenie? Raczej nie, bo w końcu można było się spodziewać dobrej gry gospodarzy. Mieli po prostu lepszy plan taktyczny na ten mecz i to wystarczyło.


Scunthorpe United 0 - 0 Walsall

No a tutaj była reakcja, ale umówmy się, ona musiała być. Co prawda to nie daje prawa do marzenia o barażach, ale przynajmniej pozostanie w lidze robi się pewne. Niestety trzeba realistycznie spojrzeć na skład, zrezygnować ze słabych ogniw, pomyśleć o wzmocnieniach za sezon, a ten po prostu dograć. Szkoda, że prezes podjął dwie błędne decyzje w krótkim czasie. Pierwszą, gdy zastąpił Deana Smitha kimś obcym, co zniweczyło szanse na awans w poprzednim sezonie. A drugą, gdy tworzenie zespołu z grupy nowych, całkiem dobrych jak na standardy Walsall graczy, powierzył szkoleniowcowi nie mającemu za dużego doświadczenia. Dlatego były same rozczarowania i żadnego pozytywnego znaku. No ale zaczynam za bardzo narzekać. Następny mecz w sobotę, z Peterborough u siebie. Pilnować, żeby nie było urazów, bo Florent Cuvelier wyleciał chyba do końca sezonu. Otwarte pozostaje pytanie dlaczego w ogóle trafił do klubu, mając taką historię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz