_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

05.02.2017

Walsall 2 - 1 Northampton Town


0-1 John-Joe O'Toole 23'

1-1 Matt Preston 64' (asysta Florent Cuvelier)

2-1 Erhun Oztumer 69'

90+5' Matt Richards nie wykorzystuje rzutu karnego podyktowanego za faul Adama Chambersa w polu karnym (żartobliwie można napisać, że strzelec zapatrzył się na Puchar Sześciu Narodów, bo tam też się kopie wysoko)


Musiała być nerwówka, no po prostu musiała. Błąd bramkarza przy pierwszym golu, ale odrobił on to później, bo po zmianie stron uratował wynik. Bez jego interwencji nie byłoby po co wracać. No i tradycyjne dwie połówki, pierwsza gorsza, druga lepsza. Dało to trzy punkty, pozostanie w lidze jest praktycznie pewne, a baraże to melodia na przyszły sezon, nie na ten. Wymaga to po prostu lepszego składu. Na pewno pozytywne jest to, że Jon Whitney szybciej zebrał piłkarzy, mniej czasu zajęło mu pozbieranie drużyny. Dean Smith potrzebował sezonu, dwóch. Teraz zespół poszedł dalej odrobinę szybciej, takie jest moje zdanie. Dwa następne mecze powinny ostatecznie wybić z głowy rojenia o zajęciu miejsca 5-6, co pozwoli na budowę składu na przyszły sezon. Podpisanie umów z młodymi, ich dalszy rozwój i tak dalej. No a następny mecz to wyjazd do trzeciej drużyny, czyli Bolton Wanderers. Zostały trzy miesiące, bo pod koniec kwietnia kończy się sezon. Można jednak ten okres poświęcić na przygotowania do następnych rozgrywek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz