_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2019/2020

Przed nami kolejny sezon w najlepszej piłkarskiej lidze świata. Jak ktoś wątpi, to może sprawdzić wyniki finałów europejskich pucharów w...

23.10.2018

9 Gameweek Premier League (2018/2019)


Będzie krótko, bo mamy sezon na przeziębienia i jedno mnie złapało. Szkoda, ale cóż. Chciałem opublikować podsumowanie kolejki po poniedziałkowym meczu, ale z pewnymi rzeczami się nie wygra. Sobotni mecz to taktyczna bitwa, to słowo bitwa wzięte zbyt dosłownie przez sztaby trenerskie (jedna bitwa miała tam miejsce, ale prawie tysiąc lat temu), ale to już za nami. Drugi sobotni mecz, o którym chciałem napisać, zakończył się dość zaskakującym wynikiem, ale to zderzenie z rzeczywistością dla beniaminka. Premier League to nie jest tak łatwa liga. W poniedziałek starcie było mniej więcej równe do momentu, kiedy weszły rezerwy. Jeden szkoleniowiec miał takie, które zmieniły wynik, drugi nie.

Następna kolejka za tydzień, z ciekawie zapowiadającym się spotkaniem w poniedziałek. Tottenham - Manchester City, wydaje się, że wszystko jest rozstrzygnięte, ale powinny być emocje. W niedzielę Manchester United - Everton. Mecz mogący określić, w którą stronę tabeli będą zmierzać drużyny. Z soboty Southampton - Newcastle, bo to sześciopak, tak właściwie dla obu zespołów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz