_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2019/2020

Przed nami kolejny sezon w najlepszej piłkarskiej lidze świata. Jak ktoś wątpi, to może sprawdzić wyniki finałów europejskich pucharów w...

O mnie i kontakt


Jako autor bloga nie ponoszę odpowiedzialności za treść komentarzy, które są własnością intelektualną ich indywidualnych autorów.

Nie jestem też zainteresowany współpracą w jakimś zakresie. Może to zabrzmi dziwnie, ale prowadząc bloga rehabilituję się.

Nazywam się Michał Grygianiec, ale nie lubiłem, nie lubię i chyba nigdy nie polubię pisania o sobie. Będzie więc krótko. Lubię za to się ciągle uczyć, o. Studia skończyłem będące raczej daleko od dziennikarstwa, czy składania literek w wyrazy, a te w zdania, no ale lubię pisać (chociaż na studiach słyszałem, że podstawą książką dla mnie może być słownik języka polskiego). Przede wszystkim o piłce nożnej, głównie angielskiej. Do polskiej się zraziłem, prawdopodobnie na wiele, wiele lat. Angielska zawsze będzie dla mnie tą naj, niezależnie od tego, co się z nią stanie.

Dlaczego bloguję? Blogowanie sprawia mi przede wszystkim przyjemność. Miło spędzam czas zajmując się blogiem. Po drugie dzięki niemu mogłem poprawić swój angielski (prosta zasada, jest blog, jest też i motywacja do nauki języka, bo w szkole jedyne czego się można nauczyć to gramatyka, która bardzo często jest useless; zresztą wolę się porozumieć z kimś nawet kalecząc język, niż powiedzieć hiper-poprawnie aż jedno zdanie; nie chcę się chwalić, ale dla mnie Internet istnieje tyko po angielsku, na polskie strony praktycznie nie zaglądam). Po trzecie, skoro interesuję się angielską piłką (niezapomniany CM 3 i Mecz plus mecz na Canal+; kojarzy mi się, że było tam spotkanie Bundesligi i Premier League, bo na pewno pamiętam Romana Kołtonia), to prowadzenie bloga pozwala bardzo zgrabnie śledzić wszystkie ważne wiadomości o lidze. Oczywiście musi być po mojemu. Dlatego nie prowadzę statystyk (nie oszukujmy się, to mały blog odwiedzany przez niewiele osób) i zastrzegam sobie prawo zakończenia całej tej pisaniny z dnia na dzień. W końcu jak znajdę coś, co będzie mnie bawić równie mocno, a nawet jeszcze bardziej, to wtedy na blog powinno zabraknąć czasu.

No ale ad rem, kontakt. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w jakiejś sprawie, wyślij mi po prostu mejla. Adres to klik. W tytule prosiłbym zamieścić zwrot Football Freak, bo niestety spam wymusza używanie odpowiednich filtrów na koncie pocztowym (a na to konto niestety, ale spamu trafia się dość dużo). Dziękuję za twoje odwiedziny i serdecznie pozdrawiam :)

No i jeszcze ważna informacja, materiałów niezamówionych nie zwracam. Rezerwuję też sobie prawo do nieudzielenia odpowiedzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz