_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

30.08.2012

Polskie kluby, a europejskie puchary 2012


Tak właściwie to chyba nie ma większego sensu konstruowania jakiegokolwiek podsumowania. Liczyłem, że w 2012, roku kiedy współorganizowaliśmy finały piłkarskich mistrzostw Europy, polskie kluby osiągną jakiś sukces w rozgrywkach pucharowych. Oczywiście sukces na miarę naszych możliwości, czyli może dwa zespoły w fazie grupowej Ligi Europejskiej, albo jeden w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a zamiast tego jest sierpień i polskich drużyn już nie ma w pucharach.Lech Poznań 4,0 punkty do rankingu

Drużyna z Poznania zagrała aż sześć meczów, z których wygrała trzy, a dwa kolejne zremisowała. Niestety ta jedna porażka (0-3 z AIK Solna) przesądziła o odpadnięciu. Tylko że trudno mówić o przypadku, jak się traci trzy gole.


Legia Warszawa 3,0 punkty do rankingu

Dwa zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki. Ostatni na liście był Rosenborg Trondheim. Wydawało się, że można rywala tego wyeliminować. Tylko że w rewanżu Legia zagrała słabo i nie potrafiła utrzymać korzystnego wyniku. Brakuje jakości w składzie, brutalnie mówiąc.


Ruch Chorzów 2,0 punkty do rankingu

Dwie wygrane, ale bilans drugiego dwumeczu to 0-7. Dlatego może lepiej niczego nie piszmy …


Śląsk Wrocław 1,0 punkt do rankingu

Podobnie jak tutaj, bo drużyna z Wrocławia zaszalała. Wygrała aż jeden mecz. 18 lipca. Potem przegrywała z każdym. Do tego konflikt na linii piłkarze-szkoleniowiec, więc może ciszej nad tą trumną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz