_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

01.08.2012

Transfery Walsall FC
No, powiedzmy, że to transfery. Ten termin ładniej brzmi i jakoś tak milej się kojarzy. No i można powiedzieć, że jest on zgodny z prawdą. Z klubu unattached do Walsall FC ;)


Connor Taylor jest pierwszym nabytkiem. Młody napastnik został zwolniony z Aston Villi, gdzie trafił z Coventry Sphinx (lokalny amatorski zespół). W Villi nie przebił się jednak do składu. No i to praktycznie wyczerpuje informacje o nim, które można znaleźć w necie. Chociaż nie, był wypożyczony do Tamworth ostatnio, gdzie zagrał osiem razy (sześć razy od pierwszej minuty) i strzelił jedną bramkę. Na pewno jest pewną zagadką, no ale skoro się dobrze prezentował na testach, to może coś z tego będzie. Przede wszystkim jest szybki, a tego ostatnio bardzo brakowało w klubie.

Drugim zawodnikiem jest Paul Downing. Ma 20 lat, a karierę zaczynał pięć lat temu w West Bromwich Albion. Co jeszcze o nim powiedzieć? Jest bratankiem, albo siostrzeńcem obecnego asystenta menedżera West Brom, Keitha Downinga. Gra na pozycji obrońcy. Żeby zdobyć doświadczenie, został wypożyczony do Hereford (gdzie wystąpił sześć razy), Rotherham i Shrewsbury Town. Co ciekawe nie zagrał tam ani razu. Dopiero wypożyczenie do Barnet, dwukrotnie przedłużane, zakończyło się regularną grą (zagrał ponad 30 meczów). Po sezonie zwolniony z West Brom, podejrzewam, że trafił na testy do Walsall, tam zachwycił, no i jest.

Co prawda do obu umów można mieć zastrzeżenia (bo tylko na rok), ale do tego się można przyzwyczaić. Mam nadzieję, że dostarczą wielu powodów do radości :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz