_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

19.08.2012

Walsall 0 - 3 Doncaster0-1 Chris Brown 5'

0-2 David Cotterill 26'

0-3 Kyle Bennett 56'


Niektóre mecze mogłyby się nie odbywać. Szkoda, bo taki początek sezonu może się źle odbić na wynikach. Zespół stara się grać piłką, co jest pewną nowością w porównaniu do poprzednich lat, ale brakuje napastnika. Centymetrów i kilogramów z przodu, kogoś kto potrafi przyjąć piłkę, odegrać ją do pomocników, wreszcie strzelić celnie do bramki. Znając jednak klub nie sądzę, że ktoś taki dołączy do drużyny. Pozostaje mieć nadzieję, że bramkarz szybko zapomni o tym spotkaniu (dał się przelobować z linii środkowej), a Febian Brandy nie ma aż tak poważnej kontuzji (zagrał siedem minut tylko). Na razie jest ostatnie miejsce w tabeli, więc można iść tylko w górę.

Z wiadomości przyjemniejszych, klub pozyskał nowego gracza. James Chambers ma 31 lat i jest bocznym obrońcą. Karierę zaczynał w West Brom, potem grał w Watford, Leicester, Cardiff, Doncaster czy Hereford. Kontrakt na rok i zagrał już nawet w tym spotkaniu. Z ciekawostek, jest bratem bliźniakiem Adama Chambersa, zawodnika Walsall.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz