_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

22.11.2012

Napastnik!


Jest takie przysłowie, uważaj czego sobie życzysz, bo jeszcze się to spełni. I co wtedy zrobisz? No właśnie, nie tylko ja, ale wiele osób życzyło sobie napastnika w Walsall. Kilogramów i centymetrów w linii ataku. No i jest napastnik. Craig Naptali Westcarr. Nawet napastniko-skrzydłowy, lub skrzydłowo-napastnik. Z tym wzrostem jest problem, bo 180 centymetrów nie rzuca na kolana. Kilogramy bardziej, bo na zdjęciach widać taką dość dobrą budowę fizyczną.

Karierę zaczynał w Nottingham Forest w 2001 roku, przez cztery lata zagrał 23 mecze i zdobył jedną bramkę. Taka ciekawostka, 1 kwietna 2002 zagrał przeciwko Walsall. Wypożyczany do Lincoln, czy MKD, trafił ostatecznie do Cambridge. Tam grał tylko rok, następnym przystankiem było Kettering. Liga siódma, ósma, ale może nie będziemy się tym przejmować. Potem trafił do Notts County, czwarta/trzecia liga, bo był awans po drodze. Następnym klubem było Chesterfield. Oni z kolei spadli z trzeciej do czwartej ligi przed tym sezonem. Więc tak, to jest gracz z czwartej klasy rozgrywkowej. Komentarze o jego grze są raczej negatywne, więc nie będę się nimi zajmował. Zaskoczyła mnie jedna rzecz. Jego Tweeter Twitter. Sprawia wrażenie człowieka, który interesuje się piłką i ma poukładane w głowie. Menedżer ma zamiar używać go do link up play. Nie będę się kłopotać tłumaczenie, więc to opiszę. Ma dostać piłkę od obrony, opanować ją i uruchomić skrzydłowych, pomocników, bądź napastnika. Debiut w sobotę, więc zobaczymy jak to będzie. Życzę nastu bramek, bo z tego skorzystają wszyscy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz