_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

21.01.2013

Walsall 3 - 1 Bournemouth1-0 Sam Mantom 27' (asysta Ben Purkiss)

2-0 Will Grigg 45+4' (z rzutu karnego; David James faulował strzelca bramki)

2-1 Brett Pitman 49'

czerwona kartka Febian Brandy 75'

3-1 Will Grigg 79' (z rzutu karnego; to trochę skomplikowane, Eunan O'Kane złapał piłkę w ręce myśląc, że arbiter odgwizdał rzut wolny dla jego zespołu; tak się nie stało, a ponieważ to miało miejsce w polu karnym, to była jedenastka)


Bardzo dobry wynik i jest ktoś, kto potrafi wykonywać rzuty karne ;). Rywal był w formie, poprzednią porażkę poniósł szóstego ... października. Dlatego przed tym meczem był jeden wielki pytajnik, jak poradzi sobie Walsall. W 50 minucie wydawało się, że nie jest za dobrze. Potem jeszcze czerwona kartka, więc kolejna strata punków coraz wyraźniej rysowała się na horyzoncie. No ale potem sprawy w swoje ręce wziął defensor gości i trzy punkty stały się faktem. Wygrana przesuwa zespół na 10 pozycję w tabeli, ale to szybko pewnie minie. Wszystko przez atak zimy, który sparaliżował nieco rozgrywki. Za to te kilkanaście punktów przewagi nad strefą spadkową pewnie zostanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz