_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

11.03.2013

Brian McDermott zwolniony


To jeden z tych momentów, kiedy tak właściwie żadne słowa nie mają sensu. Rozumiem, że właściciel ma prawo do podjęcia takiej decyzji, ale przeskoczenie z drugiej do pierwszej ligi jest zdecydowanie za trudne. Zespół Reading zmierzał dość pewnie do Championship i jedyną dobrą rzeczą w tej zmianie jest jej czas. Z Manchesterem United i tak przegrają, a potem jest przerwa, gdzie nowy szef pozna drużynę i może natchnie ich do lepszej gry. Tylko że to nie pomoże, jak nie ma jakości w składzie. Jeszcze wczoraj się zastanawiałem, czy wskazywać Reading jednoznacznie do spadku, a teraz już wiem, że na 95% właśnie przybili wieko na swej trumnie w tym sezonie. Nie ma znaczenia, kto będzie następnym menedżerem. Muszą odnieść minimum pięć wygranych do końca sezonu, a to będzie bardzo trudne. Podbili sobie jedynie poziom trudności w tym momencie.

PS Menedżer miesiąca w styczniu. Dziś jest ... 11 marca. Anton Zingarewich wysoko zawiesił poprzeczkę dla Romana Abramowicza.

2 komentarze:

  1. Ktoś spaść musi, a Reading od lat balansuje jak wahadło pomiędzy Champion i Premiere. Ale nie muszą się martwić, bo za 2 lata będą grali w Champion z Arsenalem.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z tym Arsenalem? E, raczej nie. Prędzej już raczej Walsall się wdrapie do Championship ;)

    OdpowiedzUsuń