_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

27.10.2013

Walsall 0 - 1 Coventry


0-1 Franck Moussa 54'

Złe przeczucia przed meczem potwierdziły się, gdy zobaczyłem skład. Już to prognozowało coś złego i ostatecznie zakończyło się porażką. Nie ma co patrzeć na pozycję rywali w tabeli, bo zaczynali sezon z 10 ujemnymi punktami. Piłka nożna to prosta dyscyplina sportu. Wygrywa ten, kto podejmuje lepsze decyzje. Tutaj to goście przyjechali z planem taktycznym, mieli do tego odpowiednich wykonawców, wreszcie doskonale tenże plan zrealizowali. No a drużynie Walsall brakowało argumentów czysto piłkarskich. Tylko dwa celne strzały na bramkę rywala przez cały mecz to doskonały wyznacznik. Innego wyniku nie mogło po prostu być. Dzisiaj jeszcze losowanie Pucharu Anglii, a następny mecz w sobotę na boisku MK Dons. Biorąc pod uwagę dorobek punktowy, to rywal na zbliżonym poziomie, tylko że to nie ma żadnego znaczenia.

Dodane:
Losowanie Walsall - Shrewsbury. Lokalne derby, duże koszty zabezpieczenie policyjnego (ostatnio był bójki między fanami), rywal z tej samej ligi, krótko mówiąc niezbyt dobre losowanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz