_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

22.12.2013

Walsall 2 - 0 Carlisle1-0 Romaine Sawyers 15' (asysta Paul Downing)

25' Richard O'Donnell broni rzut karny wykonywany przez Lee Millera (podyktowany za zagranie ręką przez Andy'ego Taylora)

2-0 Milan Lalković 66' (asysta Andy Taylor)

87' czerwona kartka zawodnik gości Courtney Meppen-Walter za faul


No i jest dobry humor na święta, a przynajmniej klub nie będzie powodem do narzekania przy stole. Był co prawda moment kryzysowy, bo z reguły rzuty karne się wykorzystuje, ale to nie przeszkadza za bardzo. Zresztą bardziej zszokowało pudło po obronie, bo piłka po strzale Millera chyba jeszcze leci. Swoją drogą tak przestrzelić z kilku metrów? No ale to nieważne. Z rzeczy ważniejszych wypożyczenie Milana Lalkovićia kończy się za pięć spotkań. Z zachowania po bramce może wynikać, że chce zostać w klubie na dłużej, ale wiele będzie zależeć od Chelsea. No i ósme miejsce w tabeli, dwa punkty od baraży i przewaga 14 nad strefą spadkową. Biorąc pod uwagę fakt, że przed sezonem klub stracił trzech ofensywnych graczy, to wielki sukces. Następny mecz 26 grudnia na boisku ostatniej drużyny w tabeli. Trzy punkty stają się dość obowiązkowe, ale nigdy nic nie wiadomo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz