_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2018/2019

Nie będę ukrywał, że chciałem zacząć inaczej, słowami ‘czeka nas kolejny sezon w lidze Mistrzów Świata’. No dobrze, reprezentacja tak wy...

11.07.2014

Trening przedsezonowy w Walsall FC


Ostrzegam, długi, trwający prawie godzinę filmik pokazujący trening przez pierwsze kilka dni pierwszego tygodnia okresu przedsezonowego klik. Niedobrze, bo niektórych zawodników poznaję po twarzy już, chyba za bardzo się zaangażowałem ;). Pojawiły się nazwiska tych Hiszpanów, więc chyba niedługo zostaną podpisane umowy. Dzisiejszy sparing z Wigan zostanie zamknięty, więc rywal chyba nie chce pokazywać wszystkich kart. No i podobno wpłynęła oferta za Sama Mantoma. Prawie 800 tysięcy funtów, więc pewnie zostanie zaakceptowana. Tylko że źródło jest takie, że ostatnią rzeczą jaką można mu przypisać jest wiarygodność. Mimo wszystko mam delikatne wrażenie, że to może być ciekawy sezon.

Dodane: jest nawet skrót tego spotkania z Wigan klik. W ogóle to było ciekawe przeżycie, śledzić ten mecz na stronie Wigan. Oprócz narzekań dlaczego to jest za darmo i dlaczego płacimy za pakiet, do totalnej anarchii ze składem Walsall (czyli przeprowadzający akcje zawodnik z ławki). Zaskakujący był dość silny skład Wigan, ale wynik o niczym nie mówi, bo nie wiem, jakie są obciążenia treningowe drużyn. Klub podał jedynie, że nie wpłynęła żadna oferta za Mantoma.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz