_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

28.09.2014

Walsall 3 - 0 Doncaster


1-0 James Baxendale (asysta Romaine Sawyers) 45+3'

2-0 Tom Bradshaw (asysta Romaine Sawyers) 57'

3-0 Anthony Forde (z rzutu wolnego, faulowany był Tom Bradshaw) 64'


No proszę, jednak można. Kto wie, może ta porażka z Rochdale wyjdzie jednak na dobre. Co prawda pierwsza połowa była fatalna, ale ten gol do szatni zmienił losy meczu. W drugiej połowie gospodarze już wierzyli w swoje siły i nie pozwolili na za dużo rywalom. Wraca do formy Sawyers, a to na pewno dobry znak. Pamiętam, jak oglądałem skróty ze spotkań jego reprezentacji, a później treningów w klubie i było widać, że ten słabszy okres zmierza do końca. Tylko nie było wiadomo, kiedy to się stanie. No i jest Diego Costa na miarę Walsall, czyli Tom Bradshaw. Przed sezonem ostrożnie liczyłem na 7-10 bramek, a mamy koniec września i już jest pięć. Teraz jeszcze tylko powroty po kontuzji (Jordan Cook, Sam Mantom) i powinno być dobrze. Na środek tabeli w sam raz. Następny mecz w sobotę z liderem. Bristol City u siebie i ten mecz powinien pokazać rzeczywisty poziom drużyny.

Dodane: skrót klik.

2 komentarze:

  1. Druzyne Doncaster kojarze, wiec ani chybi to spory sukces druzyny z Walsall :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sukces, bo w trudnym momencie sezonu. Sprawy nie szły w dobrym kierunku, a mecz ze spadkowiczem zawsze jest pewnego rodzaju ryzykiem. W końcu dwa sezony temu oni wygrali ligę i sprali Walsall na inaugurację 3-0, więc można było spodziewać się wszystkiego. Mam nadzieję, że to będzie punkt zwrotny i wszystko już będzie dobrze :)

      Usuń