_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

24.11.2014

Fleetwood 0 - 1 Walsall


0-1 Romaine Sawyers 35'


Muszę chyba częściej pisać, że coś jest trudne, a szansa na punkty jest niewielka, bo jak widać przynosi to efekty. Mówiąc poważniej, skoro gospodarze po raz ostatni przegrali u siebie 25 lutego, to chyba nikt nie spodziewał się wygranej. Oczywiście musiał napracować się bramkarz, inni rywale nie podejdą tak luźno do meczu, bez odpowiedniej motywacji, ale to nie jest moje zmartwienie. Cieszą mnie trzy punkty, bo chyba po raz pierwszy w sezonie jest poduszka nad strefą spadkową. Czyli to już nie jest kwestia jednego meczu. Następne spotkanie na wyjeździe z Coventry. Nie będę pisał, że trzy punkty byłyby miłe, no ale to zawsze ładnie wygląda. No i czułem przed sezonem, że Sawyers jest w stanie zapewnić kilka punktów drużynie. Miło, że się sprawdza. Aż strach pomyśleć, ile krytyki zebrał na forach. No ale nie zawsze głos ludu jest głosem prawdziwym.

2 komentarze:

  1. Lepsze skromne zwycięstwo niż żadne ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, tylko że można powiedzieć, że bolączki z tamtego sezonu zostały, a kryzys (x meczów bez wygranej) jest praktycznie pewny. Dlatego zapowiada się trudny sezon i nie ma gwarancji, że drużyna się utrzyma.

      Usuń