_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2018/2019

Nie będę ukrywał, że chciałem zacząć inaczej, słowami ‘czeka nas kolejny sezon w lidze Mistrzów Świata’. No dobrze, reprezentacja tak wy...

30.12.2014

Alan Irwine zwolniony z West Brom


Zachorowanie na typową chorobę wielu menedżerów, a więc brak wyników, zgubiło już wiele osób. Tym razem padło na szefa West Brom, ale tak się zastanawiam, czy to nie nastąpiło zbyt szybko. Ta karuzela na stanowisko menedżera zespołu kręci się w wariackim tempie, a to proszenie się o kłopoty (od czerwca 2012 to już będzie czwarty menedżer w tym klubie). 17 punktów po 19 meczach i 16 pozycja w tabeli (w bramkach 18-28). Trudno tu o mocniejszą obronę, ale z kim zespół miał wygrać ostatnio? Tak właściwie można się jedynie doczepić do porażki z QPR 20 grudnia, ale to raptem jeden mecz. Reszta spotkań nie powinna być powodem do nadmiernej krytyki. Chyba prezes nie wytrzymał napięcia i postanowił zareagować, kiedy jeszcze jest jakiś margines na wykonanie ruchu. Teraz wszystko zależy od tego, kto zostanie następcą. Bo jak to będzie zły wybór, to zespół nagle awansuje na faworyta w walce o miejsca w ostatniej trójce.
Swoją drogą z tymi zmianami menedżerów jest jak z autobusami. Czekasz pół sezonu na pierwszą, a tu już są dwie i trzecia ma być ogłoszona na dniach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz