_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

08.02.2015

Doncaster 0 - 2 Walsall


0-1 Jordan Cook 3' (asysta Anthony Forde)

0-2 Jordy Hiwula-Mayifuila 70' (asysta Jordan Cook)No proszę, jaki ładny wynik. Co prawda nie będę liczył słupków, poprzeczek, czy wybić z linii, ale trzy punkty są. To pewnie ten efekt Wembley udzielił się piłkarzom. Cieszy na pewno bramka w debiucie nowego napastnika. Zastanawiam się, czy tego wypożyczenia w razie czego nie uda się przedłużyć do końca sezonu, bo na filmikach było widać, że ma on papiery na grę, tylko chyba potrzebuje odpowiedniego zespołu. Takiego, w którym gra się raczej po ziemi, a trener jest gotów dać drugą i trzecią szansę. Przeciwko Walsall zagrał Andy Butler, ale co ciekawe chyba nikt już po nim nie płacze. Pomału już widać wiek, bo zaczyna brakować centymetrów czasami. Mimo że to trzecia liga, może mieć to znaczenie. Tylko że to nie problem klubu. Problemem jest dwutygodniowa kontuzja Toma Bradshawa. On już musi wyleczyć się do Wembley, bo bez niego ciężko będzie nawet marzyć o dobrym wyniku. Tylko że to za półtora miesiąca, a do tego czasu jeszcze 9 spotkań ligowych. Na razie jest 12 miejsce, tylko trzy oczka od strefy barażowej na koniec. Następny mecz we wtorek z Rochdale u siebie. Trzeba wygrać, jak się marzy o drugim meczu na Wembley w sezonie.

PS Wyjaśniło się, że raczej nie trzeba płacić odszkodowania dla Mathieu Manseta. Kontrakt został rozwiązany, bo zawodnik przeszedł do Cheltenham Town. Klub z ligi niżej, debiut był, ale raczej średnio udany. W przerwie zmieniony przy wyniku 0-2.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz