_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

01.03.2015

Walsall 0 - 2 Leyton Orient


0-1 Ryan Hedges 56'

0-2 Chris Dagnall 59'


Chyba się pomyliłem, jak napisałem, że spadek nie zagraża w tym sezonie. Rozumiem, że zespół zachorował na Wembleyozę, ale to zrozumiałe. Tak na 95% to dla praktycznie wszystkich zawodników jedyna szansa w życiu, więc nie dziwi, że gra się nie układała. Mówiąc szczerzej, była fatalna, bo nic nie wychodziło. Szkoda jedynie, że menedżer nie chce, bądź nie umie nauczyć się nowych rzeczy. Przeczytałem na forum ciekawą rzecz. Gdyby nie dobry sezon Jamie Patersona, Willa Grigga, Febiana Brandy'ego, to nie byłoby wielkiej ucieczki i późniejszej hagiografii na część menedżera. Brakuje jednej rzeczy: taktyki. Nic nie wskazuje na to, że coś tu się zmieni. Wembley? Miła rzecz, ale nie można wszystkiego zasłonić tym jednym meczem. Czasami można zagrać dobrze kilka spotkań, ale sezonu tak się nie uda przejść. Tym bardziej, że drużyna sprawia wrażenie, że buksuje w miejscu i pomysły menedżera chyba się wyczerpały, biorąc pod uwagę komentarze po meczach. Jeszcze się okaże, że w przyszłym sezonie będzie czwarta, a nie trzecia liga. Następny mecz we wtorek z Yeovil na wyjeździe. Ostatni zespół, ale jeszcze nie spadł, może być więc ciężko.

1 komentarz:

  1. Witam serdecznie!

    widzę lubisz pisać co nieco o piłce nożnej :)
    może bedziesz zainteresowany dołączeniem do redakcji PilkarskiSwiat.com i dzieleniem się swoimi przemyśleniami z szerszym gronem czytelników?

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń