_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

28.01.2016

Bryn Morris w Walsall


Powiedzmy, że to smak okienka transferowego. Wypożyczenie na dwa miesiące z klubu Middlesbrough. 19 lat, młody zawodnik, grający na pozycji obrońcy lub pomocnika. Tak delikatnie można sugerować się, że to defensywny pomocnik. Bardziej uczenie, zawodnik mający inklinacje do gry defensywnej. W czerwcu kończy mu się kontrakt z klubem, a jakoś nie widać, żeby przebijał się do składu. Zagrał w Boro dwa razy, po raz ostatni w maju 2014. Potem zwiedzał Burton Albion z czwartej ligi, Coventry City z trzeciej, York City znów z czwartej, ale w żadnym z tych zespołów nie przebił się na dłużej do składu. Grał za to w kadrze U-16, U-17, U-18 oraz U-19 i wszędzie był kapitanem. Musi więc być w nim coś, co wyróżnia go od kolegów. Pracował wcześniej z menedżerem, lubi grać w piłkę (podobnie jak Walsall), więc został wypożyczony. Z jednej strony wzmacnia linię pomocy, która aż tak źle nie wyglądała. Z drugiej to może być sprawdzenie go na przyszłość. Już widziałem to w klubie, że zawodnik na wypożyczeniu dziś, jutro zostawał pełnoprawnym graczem. Mam wrażenie, że kilku pomocników pożegna się po sezonie z zespołem, więc są potrzebni następcy. Jak będzie dobrze grał i pomoże w awansie, to tym lepiej.

Na marginesie, mecz z Fleetwood został przełożony, z powodu zalanego boiska. Prognozy pogody nie były zbyt optymistyczne przed meczem. Do trzech razy sztuka, 15 marca nowa data. W sobotę mecz z Reading. Wyjazd, FA Cup, tak więc odpuściłbym sobie. Liga jest ważniejsza teraz. No i wciąż trwa okienko, nowy gracz nie może zadebiutować w tym meczu, nowych wypożyczeń chyba nie będzie teraz. Kto odejdzie będzie można zgadywać po składzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz