_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

24.03.2016

Koniec okienka wypożyczeń


W Anglii, więc można z tego powodu poświęcić notkę o Walsall. Przede wszystkim do klubu trafił nowy zawodnik. Matthew Pennington, defensor z Evertonu. Obrońca, podobno może grać na wszystkich pozycjach w defensywie. Był już wypożyczany do Tranmere Rovers i Coventry w poprzednim sezonie, a w tym trenował z pierwszym składem Evertonu. Jest nawet w grze Fantasy Premier League. Do tego zaliczył debiut w obu pucharach. Podobno wiele klubów było zainteresowanych pozyskaniem go, więc trzeba się cieszyć, że trafił do klubu. Z pierwszego wywiadu wynika, że bardzo podobała mu się gra zespołu, jak był naprzeciwko. Powinno to pomóc w procesie aklimatyzacji. Podejrzewam, że zagra w pierwszym składzie, bo dwie pozycje wymagały pewnego odświeżenia. Chociaż to może być po prostu zastępstwo za kontuzjowanego Jamesa O'Connora. Za kolorowo to nie wyglądało i co prawda nie ma oficjalnych informacji, ale to może być uraz wykluczający zawodnika do końca sezonu.

Z pomniejszych rzeczy. Kyle Rowley nie jest już graczem klubu. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. W skrócie, szkoleniowiec nie miał go w swoich planach na przyszły sezon. Oznacza to chyba, że Jon Whitney mebluje sobie szatnię na przyszły sezon. No a zawodnik chyba nie rozwinął się na tyle, by być dalej w szerokim składzie. To zawsze smutne, kiedy zawodnik nie może zrealizować swojego potencjału. Jak nie możesz na boisku, to pewnie jesteś dobry w innym miejscu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz