_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

14.08.2016

Oldham 0 - 0 Walsall


Mimo remisu nie powiedziałbym, że zespół jest w jakimś kryzysie. Po porażce w meczu pucharowym można było mieć takie wrażenie, ten bezbramkowy rezultat niby to potwierdza, ale nie jest źle. Piłkarze po prostu jeszcze nie wiedzą, jak ze sobą grać. Są zaległości kondycyjne, więc potrzeba czasu. Ale jak zostaną one odrobione, piłkarze będą już wiedzieć, jak ze sobą grać, to będzie dobrze. Skład w tym sezonie jest naprawdę dobry. Szczere mówiąc nie pamiętam z ostatnich lat tak silnego składu meczowego. Pozostaje jedynie przekuć go na silny zespół. Chwilowe przebłyski formy są na pewno obiecujące.

Z rzeczy ważnych, choć nie dotyczących tego spotkania, w tygodniu do klubu trafił młody bramkarz. Mający 18 lat Chandler Hallwood nie jest wzmocnieniem na dziś. Po prostu trener bramkarzy widział w nim potencjał. Z tego co widzę to nie jest kontrakt, ale non-contract terms. Czyli jest w klubie, ale to może się zakończyć w każdej chwili. Ma jednak dostęp do treningów, sprzętu, może tez zaplecza medycznego. Jednak nie ma żadnej gwarancji, że kiedykolwiek zagra w pierwszym składzie. No a druga rzecz, szkoleniowiec wciąż poszukuje nowego defensora i biorąc pod uwagę kontuzję, jaką odniósł Rico Henry (zwichnięte ramię), to te poszukiwania nabiorą pewnie tempa. Co jak co, linia defensywy nie budziła większego zaufania w tych spotkaniach. Tu widać najbardziej brak pewnych wzorców, wyniesionych ze wspólnych treningów.

Następne spotkanie z Chesterfield na wyjeździe we wtorek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz