_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

30.11.2016

Sheffield United 0 - 1 Walsall


0-1 Amadou Bakayoko 42' (asysta Erhun Oztumer)

84' Billy Sharp, zawodnik gospodarzy, nie wykorzystał rzut karnego podyktowanego za zagranie piłki ręką przez Matta Prestona (chyba, bo w relacjach to nazwisko pojawia się najczęściej)
EDIT: to chyba jednak był O'Connor, tak to najprawdopodobniej wygląda w pliku filmowym.


Pisałem chyba, że Walsall lubi takie mecze, kiedy faworyt jest jasny i oczywisty, a druga drużyna tylko może coś pokazać i niczego nie zepsuć przy okazji. W tym meczu się udało. Inna taktyka, troszeczkę inni zawodnicy, obrona przez 90 minut, niewykorzystany rzut karny (swoją drogą źle wykonany, słabo i blisko środka bramki, ale to nie jest problemem; podejrzewam, że nawet bramkarz się nie zmęczył za bardzo), dwie nieuznane bramki i można dalej marzyć. Mimo 16 miejsca w tabeli nad strefą spadkową jest siedem punktów przewagi. To już można określić bezpiecznym dystansem. Wrócił James O'Connor, defensywa znów zaczyna przypominać niewzruszalną skałę. No i gola zdobył Amadou, kto wie, to może być jego sezon. Następne spotkanie to wyjazd do Fleetwood, ale dopiero 10 grudnia. Jest więc czas na dopracowanie taktyki i wyleczenie kilku urazów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz