_

Polecany post

Premier League - zapowiedź sezonu 2017/2018

Nowy sezon, nowe nadzieje, orkiestra wciąż gra, ale to może być ostatni sezon na bogato. Albo jeden z ostatnich. Rozumiem, że światy pol...

13.02.2017

Krótki komunikat

Ponieważ w aktualnym meczu grypa wygrywa z autorem bloga, umówmy się, że do przerwy, dlatego zamiast standardowych notek krótka zapowiedź Ligi Mistrzów. Ona wraca jutro, za oknem ma być już wiosna, dlatego pozostańmy przy tych radosnych wydarzeniach.


PSG - Barcelona
Jak mam być szczery, to za dużo sugeruje awans katalońskiego zespołu. Dlatego nie przekreślałbym od razu szans PSG na sprawienie sensacji. Co prawda to dalej będą trudne dla nich mecze, ale nie powiedziałbym, że na pewno Barcelona wygra. Wiele będzie zależeć od pierwszego spotkania i z jakim wynikiem Barcelona wróci do siebie. Jak wygra, to powinna sobie poradzić. Jak nie, to będą nerwy.


Benfica - Borussia Dortmund
Teoretycznie wszystko przemawia za niemieckim zespołem, dlatego nie bawiłbym się w wymyślanie czegoś ekstra. Znów, jak w pierwszym spotkaniu Benfica postara się o przewagę, to ma szanse. Jak nie, to wszystko jasne.


Bayern - Arsenal
Teoretycznie nie ma o czym pisać, bo niemiecki klub jest faworytem. Tylko skoro Arsene Wenger ma skończyć po sezonie, to wypadałoby coś wygrać na pożegnanie. Umówmy się, że Puchar Anglii to za mało. Dlatego są szanse na niespodziankę, ale małe.


Real Madryt - Napoli
Wydaje się, że nie będzie za wielu bramek, mimo że drużyny ostatnio natrętnie dziurawią bramki rywali. Nie zdziwiłbym się, że rozstrzygnie jeden gol, ale Real miałby nie awansować? No chyba nie, bo czeka historia na piłkarzy. Co prawda w każdym tym spotkaniu może dojść do sensacji, ale już bez przesady.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz