_

Polecany post

Premier League sezon 21/22

Najważniejsze to dobrze zacząć ... Tylko co można zrobić na problemy techniczne niezależne od ciebie? Nic. Mam tylko nadzieję, że sezon będz...

28.04.2019

Walsall 3 - 0 Peterborough


1-0 Andy Cook 45+2'
2-0 Daniel Lafferty 57' (gol samobójczy)
3-0 Josh Gordon 74'

Nie byłem jedyną osobą, która po ostatnim gwizdku pomyślała 'dlaczego tak późno'. Nie można było wcześniej zagrać z podobnym zaangażowaniem, chęcią walki, jakością, czy determinacją? Pytanie bezzasadne, ale jakby zespół nie stracił 11 punktów, jak dobrze liczę, w meczach z drużynami ze strefy spadkowej, to nie byłby teraz w strefie spadkowej. Zamiast smutnego pożegnania z trzecią ligą, bardzo przyjemny mecz, ale czy wynik będzie miał jakieś znaczenie?
Bo na razie to wiadomo tylko tyle, że dalej będzie ciężko. Brak wygranej równa się spadkowi z ligi. Wygrana? Może oznaczać, że zespół spadnie. Na razie jednak nie ma co o tym myśleć, a piłkarze muszą przygotować się na ostatni mecz. Sobota, 18:30 Shrewsbury Town na wyjeździe. Trzy miejsca w strefie spadkowej do obsadzenia, a drużyn walczących o uratowanie się jest sześć. Siódma niby jest też w zagrożeniu, ale tylko jeden zespół może jeszcze dociągnąć do 50 punktów ze strefy spadkowej. Dlatego warunki brzegowe są ustalone, a spadek ligi jak był pewien na 98%, tak teraz może jest na 65 czy 70. Uda się? Nie mam pojęcia, ale przez sezon drużyna zaskakiwała mnie, raczej negatywnie, wiele razy. Może teraz będzie inaczej.

PS Można powiedzieć, że były znaki przed meczem, zapowiadające jakieś wydarzenie. Boris Johnson miał jakieś spotkanie partyjne (chyba) w Bloxwich (Dystrykt Metropolitarny Walsall), a Harry Redknapp, przynajmniej jego samochód, był też widziany w okolicy. Znaki.

7 komentarzy:

 1. Oglądałem wtedy ten mecz i naprawdę te spotkanie bardzo mi się podobało.Po drugie ten blog jest bardzo ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. masz racje, też tak obstawiałem...

  OdpowiedzUsuń
 4. Im więcej artykułów będzie na tym blogu tym będzie lepiej. Chyba każdy bardzo dobrze o tym wie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się ten blog. Będę na pewno wchodził na ten blog bardzo często.

  OdpowiedzUsuń