Premier League - zapowiedź sezonu 2020/2021

Czy mi się kiedyś znudzi Premier League? Oczywiście nie ma na świecie rzeczy niemożliwych. Liga wraca w sezonie, który na pewno będzie inny....

03.12.2020

Walsall 1 - 1 Stevenage

0-1 Aramide Oteh 50’ (faulował co prawda Jack Rose, bramkarz WFC, ale na minę wrzucił go Emmanuel Osadebe podając za słabo w tył)
1-1 Josh Gordon 90+1’ (z rzutu karnego po faulu na nim)

Ciąg dalszy małych irytacji. Pierwsza połowa jeszcze była ok, do linii pola karnego. Im bliżej niego, tym bardziej brakowało umiejętności, żeby zakończyć daną akcję czymś namacalnym. W drugiej połowie błąd, kolejny w tym sezonie. Trzeba było odrabiać straty, były cztery zmiany po godzinie gry, ale dopiero w końcówce coś to dało, bo udało się wyrwać punkt. Grając z zespołem ze strefy spadkowej. Dlatego nie ma powodów do zdenerwowania, no skąd taki pomysł. NIe widzę za bardzo tej poprawy, ale może zacznie się ona od następnego meczu. Wyjazd do Tranmere Rovers. Skoro prognozowanie porażki jest dość powszechne, to może uda się wyrwać remis.