_

Polecany post

Premier League sezon 21/22

Najważniejsze to dobrze zacząć ... Tylko co można zrobić na problemy techniczne niezależne od ciebie? Nic. Mam tylko nadzieję, że sezon będz...

12.04.2021

Walsall 2-1 FG Rovers


1-0 Rory Holden 6’ (asysta Emmanuel Osadebe)
2-0 James Clarke 65’ (asysta Osadebe sytuacja po rzucie rożnym)
2-1 Jordan Moore-Taylor 72’


Zdaję sobie sprawę, że długo nie pisałem o klubie, ale obiecałem sobie, że poczekam na wygraną. No i tak czekałem podziwiając porażki i remisy, aż w końcu ta wyczekiwana chwila nadeszła. Ten mecz był, jakby to ująć, nieco inny niż poprzednie. W końcu zagrał od pierwszej minuty Holden, co zmieniło przebieg gry. Były szanse, ale tym razem nie zemściło się ich niewykorzystywanie. Co najważniejsze z tego spotkania, na 99% pozostanie w lidze jest przesądzone. Oczywiście zespoły ze strefy spadkowej ciągle mają matematyczną szansę na pozostanie w lidze, ale to właśnie matematyka i nic więcej tak właściwie. Następny mecz, już chyba bez tej presji, wtorek i Tranmere Rovers u siebie. 19 miejsce, 9 punktów nad strefą spadkową, 10 z różnicy bramkowej.

Z wiadomości kontraktowych, umowy na przyszły sezon mają już Liam Kinsella, Alfie Bates, a dzisiaj ogłoszone zostały Osadebe i Sama Perry’ego. Na jak długo nie wiadomo dokładnie, ale tak obstawiam dwuletnie. Może rok plus rok. Nieważne, bo buduje się pomału skład na awans. Jeszcze potrzeba kilku decyzji, które poprawią nieco działanie sportowej strony klubu, ale potem powinno być dobrze. Lepiej, to właściwe słowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz