_

Polecany post

Premier League sezon 21/22

Najważniejsze to dobrze zacząć ... Tylko co można zrobić na problemy techniczne niezależne od ciebie? Nic. Mam tylko nadzieję, że sezon będz...

12.05.2021

Listy zawodników w Walsall FC


Tradycyjnie na koniec sezonu, listy zawodników którzy, najprawdopodobniej zostaną na przyszły sezon i tych, którym nie zaoferowano umów.

Umowy na przyszły sezon mają: Liam Roberts, Jack Rose, Alfie Bates, Liam Kinsella, Sam Perry, Rory Holden i Emmanuel Osadebe. Oferty nowych umów dostali Dan Scarr i Hayden White. Mat Sadler pozostanie grającym trenerem.

Nowych umów w klubie nie dostaną: Cameron Norman, James Clarke, Stuart Sinclair, Caolan Lavery, Josh Gordon, Callum Cockerill-Mollett, Wes McDonald i Jack Nolan. Danny Guthrie, który opuścił klub 1 lutego, też by się załapał do tej kategorii.

Zawodnicy wypożyczeni wrócą/wrócili do swoich głównych zespołów.

Podsumowując, dobrze to wygląda. Nie mam za dużych zastrzeżeń, no może poza faktem, że dwóch dość równorzędnych bramkarzy jest na kontrakcie. Pomoc wygląda ok, ale defensywa i atak wymagają przebudowy. Ciekawe, jak to będzie wyglądało w tym sezonie, kiedy jest dyrektor techniczny. Odpowiedzialny też za proces rekrutacji. Można też powiedzieć, że jedno czyszczenie składu i nie ma już zawodników z projektu Dean Keates i projektu Darrell Clarke. Następne tygodnie powinny być ciekawe, bo będzie cały proces rekrutacji. Który to już raz będzie nowy początek. Któryś będzie jednak udany. No i oczywiście nowy szkoleniowiec. Pewnie na dniach. W końcu prace nad tym trwały już chyba jakiś czas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz