_

Polecany post

Premier League sezon 21/22

Najważniejsze to dobrze zacząć ... Tylko co można zrobić na problemy techniczne niezależne od ciebie? Nic. Mam tylko nadzieję, że sezon będz...

4.08.2021

Wzmocnienia Walsall FC 2


Druga część, wydaje się, że ostatnia, ale może będzie napastnik. Poza tym Igrzyska, płatność za IFollow, która szła trzy tygodnie i wymagała dużo pisania, ogólnie mówiąc wakacje, więc powodów do pisania za dużo nie było. No ale sezon się zbliża, więc trzeba nadrobić ten czas. Po kolei zawodnicy:

Brendan Kiernan to mający 28 lat prawoskrzydłowy, czy prawy pomocnik. Umowa na dwa lata, a występów wcześniej niecała setka. Poprzedni sezon w Harrogate town, oczywiście jest link do Crystal Palace, gdzie zaczynał karierę przed 2010 rokiem. Wydaje się, że to będzie podstawowy gracz w tym sezonie, kolejny element układanki taktycznej. W końcu to kolejna opcja.

Conor Wilkinson kolejny doświadczony zawodnik. 26 lat, napastnik, poprzedni klub to Leyton Orient, gdzie zdobył 12 bramek w sezonie. Zaczynał w Boltonie, ale tam się nie przebił do składu. Potem dużo wypożyczeń, transferów, ale sezon temu odpalił można powiedzieć w barwach poprzedniego klubu. Też umowa na dwa lata, więc wydaje się, że to będzie podstawowy gracz.

Ash Taylor 30 lat, środkowy obrońca. Można powiedzieć zna się z Mannym Monthe, bo grali w jednym klubie wcześniej i jeden niejako zastępował drugiego w Tranmere. Na pewno można mówić, że jest doświadczonym zawodnikiem. Rozegrał już prawie 500 gier, z czego większość na wyższym poziomie ligowym, niż czwarta liga. To oznacza, że defensywa będzie silna, ale to nawet nie jest najbardziej doświadczony zawodnik.

Nim byłby na pewno Stephen Ward. Prawie 200 spotkań w Premier League, ponad 200 w Championship. Do tego dochodzą występy w pucharach krajowych i europejskich. Umowa na rok, ale ma 35 lat i nikt by nie zaryzykował czegoś dłuższego. Pozycja to lewy obrońca, pytanie na jak długo, bo też miał pewne urazy wcześniej. Mimo wszystko, zaskakujące, że został przekonany do gry w klubie.

Zak Mills to kolejny obrońca, który może grać na każdej pozycji w defensywie. Prawdopodobnie gracz szerokiego składu, ale sezon to zweryfikuje. 29 lat, około 150 gier na tym poziomie. Chyba nie należy spodziewać się czegoś większego, umowa na rok to może wskazywać, ale tacy zawodnicy też są potrzebni.

Danny Coogan to młody gracz, który próbuje przebić się gdzieś do tej poważniejszej piłki, ale jak się ma 19 lat, to jeszcze nie wszystko może być ok. Prawy obrońca, ale trudno sobie wyobrazić, że będzie regularnie grał w pierwszym składzie.

Teraz czas na wypożyczenia:

Kieran Philips to chyba napastnik, pozyskany z Huddersfield. Chyba, bo najwyraźniej szuka swojej pozycji. 21 lat, zaczynał w Evertonie, ale potem trafił do swojego obecnego klubu.

Carl Rushworth to bramkarz, 20 lat, wypożyczony z Brighton. Raczej będzie pierwszym golkiperem, bo podobno są tam jakieś nadzieje wobec niego. No i też w tych grach przedsezonowych wyglądało to ok z jego strony.

Rollin Menayese to środkowy obrońca, z Mansfield. Chociaż na tym poziomie zagrał już prawie 50 razy, więc to nie jest do końca taki surowy zawodnik. Będzie miał konkurencję do gry, to na pewno, ale kto wie, może zagra swoje minuty.

Tyrese Shade to z kolei ostatnie wzmocnienie. 21 lat, z Leicester, ale on nie grał jeszcze w tej dorosłej piłce. Napastnik, ale trudno powiedzieć coś więcej. Wydaje się, że to pozyskanie kogoś kto może, ale nie musi coś zrobić. Bardziej potencjał, ale się zobaczy.


Podobno ma dołączyć jeszcze jeden zawodnik, napastnik, w końcu jest zostawione dla niego miejsce w składzie (nikt nie ma numeru 11), ale to będzie, a raczej ma być, później. Na razie można powiedzieć, że wygląda to inaczej, aż strach powiedzieć lepiej, ale to po prostu realizacja pewnego planu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz