_

Polecany post

Premier League sezon 21/22

Najważniejsze to dobrze zacząć ... Tylko co można zrobić na problemy techniczne niezależne od ciebie? Nic. Mam tylko nadzieję, że sezon będz...

20.10.2021

Mecze WFC


Exeter City 2 - 2 Walsall (liga)
1-0 Tim Dieng 5’
1-1 George Miller 37’ (z rzutu karnego, faulowany był Brendan Kiernan)
2-1 Sam Nombe 61’
2-2 George Miller 70’ (asysta Hayden White)


Northampton Town 1 - 1 Walsall (EFL Trophy)
0-1 Emmanuel Osadebe 4’ (asysta Kiernan)
1-1 Dylan Connoly 72’ z rzutu karnego, a faulował Manny Monthe
w konkursie jedenastek 4-2 dla Walsall (raz poprzeczka, raz obronił Jack Rose)


Walsall 2 - 1 Salford (liga)
1-0 Kieran Philips 1’ (asysta Kiernan)
1-1 Ash Eastham 78’
2-1 Conor Wilkinson 90+5’


Leyton Orient 0 - 0 Walsall (liga)


Oldham Athletic 1 - 3 Walsall (liga)
0-1 Jack Earing 33’ (asysta Wilkinson)
0-2 George Miller 43’
1-2 Hallam Hope 67’
1-3 Emmanuel Osadebe 85’


Wiem, trochę się ich nazbierało, ale problem polegał na tym, że doby nie udało się przedłużyć do 25 godzin. Można jednak z pewnej perspektywy spojrzeć na zespół i dostrzec pewne fajne rzeczy. Widać tę pracę, którą wykonuje szkoleniowiec. Mało bramek jest traconych z gry, większość to stałe fragmenty. Dodatkowo pojawiają się pewne automatyzmy i gra ofensywna zaczyna wyglądać coraz milej dla oka. Oczywiście dalej są pewne mankamenty, one nie zniknęły przez noc, ale wydaje się, że zmierzamy w dobrym kierunku. Baraże? Jest co prawda 16 miejsce, ale to tylko cztery punkty dalej. Można marzyć, bo są pewne podstawy.

Dołączył też nowy zawodnik. Otis Khan ma 26 lat i został pozyskany na zasadzie wolnego transferu. Zaczynał w akademii Manchesteru United, ale tam przebić się do składu to trzeba mieć masę umiejętności i wielu innych rzeczy. Sheffield United, najpierw akademia, ale pierwszy skład też nie. Często wypożyczany, ostatecznie trafia do Barsnley, gdzie był całe pół roku. Jednak w Yeovil, Mansfield i Tranmere zagrał około 150 razy przez pięć lat. Umowy po ostatnim sezonie nie przedłużono, był więc wolnym agentem. Trudno powiedzieć, czego się po nim spodziewać. Ofensywny lewy pomocnik, lub lewoskrzydłowy, ale podobno sprawdza się też jako wingback. Podobno. Umowa jest krótkoterminowa, pewnie do końca roku. Co potem to się zobaczy. Mam nadzieję, że pokaże coś fajnego. Massive club, oh well, dużo szczęścia w sezonie.

Następny mecz sobota. Barrow u siebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz